Zumba treniruotės privalumai

Apžvalga

“Zumba” – tai šokių treniruotės metodas, pagrįstas salsos ir kitų lotynų šokių judesiais, atliekamais į lotynų ir pasaulio muzikos ritmą, ir choreografuotas, kad žmonės, kurie turi bet kokį fitneso ar šokių patirties lygį, galėtų mėgautis fantastiška treniruotėmis. Jei manote, kad norėtumėte linksmumo klasės, turinčios gerų jausmų ir vakarietiško smagumo, “Zumba” puikiai pasirenka grupės fitneso metodą, kad palaikytų savo fitneso tikslus.

Riebalų ir kalorijų deginimas

Esminiai dalykai, skirti “Zumba” klasėms, yra skirti dideliam kalorijų deginimui per aerobinę veiklą, atliekamą atliekant intervalu mokymus. Atsižvelgiant į kūno svorį, lytį, fitneso lygį ir kitus bendrus fizinius veiksnius, įprastoje Zumba klasėje deginamų kalorijų skaičius bus lygus bet kokios greito socialinio šokio valandai, pvz., Salsai, diskotekoms ar drebėjams. Daugumai žmonių tai gali sudaryti iki 400-600 deginamų per valandą kalorijų. Su klasėmis, choreografuojamomis norint užtikrinti intensyvumo intervalus tiek muzikos tempu, tiek judesių tipu, klasės narių energijos sąnaudos maksimaliai padidinamos dėl riebalų deginimo pranašumų. “Zumba” šokiai taip pat įtraukiami į sporto šūvius, taigi nesistebėkite, jei atsidursite iš greito merengue ritmo į ilgą, lėtą nuotolinį siųstuvų komplektą arba atliksite keletą prikabinimų komplektų, po kurių plyometriniai šuoliai.

Visas kūno treniruotes

“Zumba” yra tiek šokių klasė, tiek fitneso klasė. Be to, naudodamiesi širdies sveikata, “Zumba” siūlo visą kūną. Iš galvos ir peties ritinėlių, kurie atlaisvina kaklą ir pašildo viršutinę kūną, iki kojų, kuris stiprina ir ištempia veršelius ir kulkšnius, šis fitneso metodas paliečia beveik kiekvieną raumenį ir sąnarį. Net tie, kurie tiesiog mokosi šokių žingsnius, atsibodės praėjus vienai dienai po “Zumba” klasės galutinio pojūčio treniruotės. Liemuo ir abs turi ypatingą dėmesį lotyniško šokio stiliui, ir, kaip ir daugelyje šokių treniruočių, šlaunys ir sėdynės dažnai pablogėja per dieną po pamokų. Lankstumas Zumba klasėje taip pat nepaisomas, kai sušilti ir atsipalaiduoti reguliari Zumba programavimo dalis.

Pramogos visiems

“Zumba” klasės pritraukia sporto entuziastus iš viso pasaulio, nes “Zumba” instruktoriai yra sertifikuojami, kad mokytų klases rekordiniais skaičiais. Dėl populiarios paklausos sporto salės ir studijos visame pasaulyje siūlo standartinius “Zumba”, “Zumba Gold” vyresnio amžiaus žmonėms, “Zumba” vaikams ir net “Aqua-Zumba”, kurie veikia baseinuose. Kadangi Zumba remiasi muzika ir šokiais, atrodo, kad kalbama apie visuotinę kalbą, su kuria gali susipažinti visų tautų žmonės. Taip pat Zumba klasėje nėra didelės mokymosi kreivės. Nauji dalyviai gali gauti mažesnių žingsnių repeticijų prieš kai kuriuos ilgesnius šokius, tačiau dažniausiai pirmieji laikmačiai gali tiesiog pereiti į klasę ir sekti kartu su instruktoriumi. Zumba instruktoriai yra mokomi šiek tiek paaiškinti žodžiais, o vietoj jų naudoja savo kūno ir rankų judesius, kad nurodytų, kokių veiksmų imsis, išlaikyti klasių planus ir eiti į juos. Kasdien ir vakarėliuose yra įprastas įvykis, o šokėjos teisėtai smagiai šoka iki infekcinių ritmų ir specialiųjų dainų.