Zopiklono šalutinis poveikis

Apžvalga

Zopiklonas yra vaistai, vartojami nemiga. Pasak “Drugs.com”, “Zopiclone” priklauso vaistų kategorijai, vadinamai centrinės nervų sistemos slopinančiais vaistais, ir padeda jums miegoti geriau visą naktį. Paprastai prieš miegą jums reikės nuo 5 iki 7,5 mg zoplicono, sako Mayo klinika. Jūsų gydytojas pakoreguos dozę priklausomai nuo amžiaus ir vaisto stiprumo.

Dažni šalutiniai poveikiai

Pasak “Drugs.com”, įprastas šalutinis poveikis zopiklonui yra nuotaikos pokyčiai, nepatogumai, painiavos, koordinavimo trūkumas, nerimas ir neramumas. Tai gali sukelti galvos svaigimą, svorio netekimą, blogą apetitą, virškinimą, rėmuo, vidurių užkietėjimą, miego sutrikimus ir pilvo skausmą. Zopiklonai gali sukelti burnos džiūvimą ir svorio netekimą. Turėtumėte pasakyti gydytojui, ar šie simptomai trunka 3-5 dienas.

Rimtas šalutinis poveikis

“Mayo Clinic” teigia, kad zopiklonas gali sukelti krūtinės sandarumą, apsunkinti kvėpavimą, švokštimą, agresyvumą, elgesio pokyčius, sunkų mieguistumą, agresyvumą ir odos bėrimą. Tai gali sukelti švokštimą, atminties sutrikimus, tachikardiją (greitą širdies plakimą), vėmimą, drebėjimą, padidėjusį seilių kiekį, traukulius ir nervingumą. Zopiklonas gali sukelti dirglumą, šoką (prakaitavimą), nerimą ir raumenų mėšlungį. Zopiklonas gali sukelti burnos kvapą, karčiųjų skonį burnoje ir net liežuvis gali būti dengtas. Nebent staiga nutraukite zopiklono vartojimą be gydytojo priežiūros. Tai gali sukelti tokį šalutinį poveikį, kaip pykinimas, vėmimas, nerimas, nervingumas, dirglumas, traukuliai ir drebulys. Kilus šiems šalutiniams reiškiniams, iškart kreipkitės į gydytoją

Papildomi rūpesčiai

Venkite zoplicono, jei turite padidėjusį jautrumą. Jums gali pasireikšti dilgėlinė, kvėpavimo sutrikimas ir veido, lūpų, liežuvio ar veido patinimas (edema). Jums reikia vengti derinti zopikloną su alkoholiu. Tai gali padidinti minėtus šalutinius poveikius. “Mayo Clinic” teigia, kad reikia vengti vartoti zopikloną su raminamaisiais preparatais, raminamaisiais preparatais, narkotinėmis medžiagomis, barbituatais, raumenis ar anestetikais. Šis derinys gali sukelti minėtus šalutinius reiškinius.