Yohimbine šalutinis poveikis

Yohimbine yra alkaloidas, gautas iš Pausinystalia yohimbe, Vakarų Afrikoje esančio amžinojo medžio, žievės. Yohimbine hidrochloridas yra standartizuota yohimbino forma, kuri randama neatsiranda kapsulėmis. Jis vartojamas seksualinės disfunkcijos gydymui, taip pat parduodamas kaip medžiaga, skirta slopinti apetitą, padidinti seksualinį pavojų ir prarasti riebalų. Yohimbinas yra galingas psichoaktyvias žolynas, miltelių pavidalu jis naudojamas kaip haliucinogenas.

Virškinimo trakto sutrikimas yra labiausiai paplitęs yohimbino šalutinis poveikis, jis gali būti pykinimas, vėmimas ir viduriavimas. Jei turite skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opų, nevartokite yohimbino.

Yohimbine gali sukelti skysčių susilaikymą, skausmą krūtinėje ir sunkų kvėpavimą. Jis taip pat gali padidinti kraujo spaudimą ir širdies susitraukimų dažnį iki pavojingų lygių. Per dideles dozes yohimbinas gali sukelti nenormalų širdies ritmą, pernelyg mažą kraujospūdį ir net mirtį. Pasitarkite su savo gydytoju, ar jūsų širdis yra pakankamai sveika, kad vartotumėte johimbino, ir atsargiai laikykitės nurodymų dėl dozavimo.

Yohimbine gali padidinti šlapimo dažnį. 2009 m. Gruodžio mėn. “Medicininės toksikologijos žurnalo” tyrimai rodo, kad yohimbinas taip pat gali sukelti priapizmą, skausmą, pernelyg ilgalaikį erekciją.

Yohimbinas paveikia centrinę nervų sistemą (CNS) ir gali sukelti nerimą, dirglumą, drebulys ir nemiga. Naudojant yohimbiną kartu su kitais CNS vaistais, bendras vaistų poveikis padidės. Tyrimų su gyvūnais metu didelės yohimbino dozės sukėlė traukulių.

Yohimbinas gali sukelti tokias reakcijas kaip panikos priepuoliai ar manijos epizodai. Yohimbinas gali būti pavojingas, jei vartojate benzodiazepinus, triciklinius antidepresantus ar fenotiazinus (kai kuriems antipsichoziniams ir antihistamininiams vaistams). Jei sergate psichine liga, kreipkitės į gydytoją prieš pradėdami vartoti johimbiną.

Apžvalga

Virškinimo trakto sutrikimai

Širdies ir kraujospūdis

Genitūrinės sistemos sutrikimai

Nervų sistema

Psichiatrinės problemos

Jei turite Alzhaimerio ligą ir gydote fiziostinginu, yohimbinas gali turėti stimuliuojančio poveikio ir gali sukelti nerimą ir nerimą.

Yohimbine gali sutrikti normalią kraujo krešėjimą, todėl nevartokite, jei vartojate kitų antikoaguliantų. Jis taip pat gali paveikti trombocitų kiekį kraujyje ir pavojingai sumažinti baltųjų kraujo kūnelių skaičių.

Visada naudokite standartizuotą ekstraktą, kad būtumėte tikri dėl dozės, nes johimbino kiekis gali svyruoti nuo augalų iki augalų; nenaudokite yohimbino, jei esate nėščia ar maitinate krūtimi; nenaudokite yohimbino, jei turite kokių nors širdies, kepenų Ar inkstų problemą, vengti valgyti maisto produktų, kurių sudėtyje yra tiramino, tokius kaip sūris, fermentuoti maisto produktai, jogurtas, alus, mielės ir vynas; Venkite vaistai, kurių sudėtyje yra fenilefrino ir fenilpropanolamino, kurie dažniausiai pasireiškia be recepto vaistų nuo kosulio ir dekongestantai; Jei vartojate johimbiną, vengti alkoholio vartojimo.

Alzheimerio liga

Kraujas

Įspėjimai