Kiemo žaidimai, panašūs į pasagos

Apžvalga

Pasagos yra populiari lauko žaidimas, kuris gali būti žaidžiamas jūsų kieme, tačiau yra ir kitų kiemo žaidimų, panašių į pasagų, kuriuos galite pabandyti. Dauguma šių žaidimų gali būti įsigyjami internetu arba vietinėje parduotuvėje, o daugeliu atvejų galite šiuos žaidimus patys naudoti naudodami medžiagas, kurias galbūt jau turite namuose. Būkite atsargūs, kai mesti daiktus lauke, kad niekas negalėtų pakenkti.

Skalbyklės

Plovyklų žaidimas yra panašus į pasagos, bet mažesniu mastu. Šio žaidimo tikslas yra mesti taures, kurios dažniausiai yra pagamintos iš PVC ir montuojamos atviroje medinėje talpykloje, kad būtų galima uždirbti taškų ir pralenkti oponentus. Kiekvienas medinės spintelės aptvaras yra maždaug už 8 pėdų atstumu, o metimo meistras iš kiekvienos komandos yra šalia priešingos komandos uždorio. Yra vienos puodelio, taip pat keletą puodelių plovimo žaidimų, kur kiekviena taurė rodo kitą taško vertę.

Cornhole

Bean-maišelio išmesti žaidimo tipas, kukurūzų akys yra panašios į pasagos, nes jūs išmesite objektą priešingą tikslą. Kukurūzų krante tai priešinga platforma, kurios viduryje yra skylė. Trys taškai skiriami už pupelių maišelius, kurie nusileidžia skylę, ir vienas taškas skiriamas už maišą, kuris nusileido ant platformos.

Jarts

Jarts, taip pat žinomas kaip vejos smiginys, susideda iš vejos smiginio ir dviejų ratų, sukurtų naudojant žolės kreidą arba tam tikros rūšies virvę ar plastiką. Riedai yra sukurti maždaug už 35 pėdų atstumu, o kiekviena komanda savo ruožtu išmeta savo vejos paviršių į priešingą ratą. Kai mesti, kiekvienas mesti turi stovėti už savo rato. Įvertinimas skiriasi priklausomai nuo kiekvieno Jarto vietos, kai kiekvienas trasa baigėsi, bet paprastai trims taškus apdovanoti už tai, kad jį pagavo apskritime. Pirma komanda iki 21 taškų laimėjo.

Bunnock

Šis Kanados žaidimas, tarp pasagų ir boulingo kryžiaus, apima 20 baltų kaulų – kareivių – šalia vieno ir dviejų juodų kaulų – apsaugų – kiekviename gale. Žaidėjai pakaitomis metami keturių spalvų kaulų link 22 kaulų linijos, bandydami pirmiausia nugalėti varžovų apsaugą, po kurios eina kariai. Mesti riešutą turi stovėti maždaug 32 pėdų nuo kaulų linijos. Komanda, išmušianti visus priešingos komandos kaulus, laimėjo mažiausią skaičių metimų. “Bunnock” komplektus galima įsigyti internetu.