Jogžio detoksikacijos arbatos šalutiniai reiškiniai

Apžvalga

“Yogi DeTox” arbata pateikiama kaip švelni pagalba, kuri padeda jūsų kūnui išvalyti save. Informacija apie vaistą teigia, kad arbata padeda dviejų pagrindinių filtravimo organų – inkstams ir kepenims. Gamintojas nurodo, kad arbatą galima naudoti iki 30 dienų. Jei esate nėščia, turėtumėte vengti šios arbatos, nes kai kurios jo sudedamosios dalys, pavyzdžiui, kadagio uogų ekstraktas, nėščioms moterims nerekomenduojama. Kitos arbatos sudedamosios dalys gali sukelti šalutinį poveikį.

Vaistų sąveika

“Yogi DeTox” arbata gali padidinti ar sumažinti savo įsisavinimą vaistų ar žolelių, kurie vartojami tuo pačiu metu, nes jos šaknies šaknys. Pagal amerikiečių botanikos tarybos “The Complete German Commission E Monographs” Markas Blumenthalas, medžiagos, kurios gali būti padidintos, yra bismutas arba digizolitos glikozidai, tuo tarpu hipnotikų pašalinimas greičiausiai paspartėtų.

Švelni virškinimo efektai

“Yogi DeTox” imbiero šaknis gali sukelti keletą lengvų šalutinių poveikių. Pasak Merilendo universiteto medicinos centro, toks poveikis yra retas, bet gali būti viduriavimas, lengvas rėmuo, skrandžio sutrikimas ar raugėjimas. Imbieras taip pat gali paveikti kraujo krešėjimo gebėjimą jūsų kūne. Jei turite kraujavimo sutrikimų, nenaudokite produktų su imbiero. Jei vartojate kraujo krešėjimo vaistus – net aspiriną ​​- pasikonsultuokite su gydytoju prieš vartodami imbiero turinčius produktus, pataria UMMC. Konsultuokite savo medicinos paslaugų teikėjus, kad vartojate imbierą, jei Jums atliekama chirurginė operacija ar anestezija. Taip pat pasikalbėkite su gydytoju, jei turite tulžies akmenų.

Alerginės reakcijos

“Yogi DeTox” sudėtyje yra kiaulpienių šaknys ir varnalėšos, dėl kurių žmonės gali sukelti alerginę reakciją. Venkite to, jei esate alergiškas šokoladiniams saldymedžiams, ragavamzdžiui, chrizantemams, ramunėlėms, medetkeliams, kiaušialąstėms arba jodui, pataria UMMC.

Diuretiko efektai

“Yogi DeTox” brokoliai taip pat yra diuretikas. Reikia vengti laktaukio, jei esate dehidratuotas, pataria UMMC. Taip pat pasikalbėkite su gydytoju prieš vartodami produktus su varnalėle, jei vartojate vandens tabletes, nes tai gali stiprinti diuretikų poveikį, padidindama dehidratacijos riziką. Jei vartojate vaistų nuo diabeto, prieš pradėdami gerti šią arbatą, turite pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu, nes varninė arbata gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Tai kelia riziką hipoglikemijai, pataria UMMC.