Jogurto prekės ženklai, kuriuose yra probiotikų

Apžvalga

Pasak Amerikos gastroenterologijos asociacijos, probiotikai yra “geros” bakterinės padermės, kurios naudingos žmogaus sveikatai. Probiotikų vartojimas reguliariai gali padėti virškinti ir pasiūlyti apsaugos nuo kenksmingų bakterijų lygį. Labiausiai prieinamas būdas vartoti šią bakteriją yra per jogurtą, kuriame yra gyvų organizmų. Dauguma jogurto prekių ženklų Jungtinėse Valstijose yra probiotikų, tačiau organizmai turi būti dedami po terminio apdorojimo, todėl įsitikinkite, kad etiketė yra tikra. Jei nurodoma “gyvos ir aktyvios kultūros”, jogurtas turi probiotikus.

Activia

Pasak “Dannon” gamintojo, “Activia” galima įsigyti įvairiausių skonių, įskaitant braškių, uogų, vanilės, vyšnios ir žalumynų. Jame taip pat yra sveikų probiotikų įvairovė, įskaitant Lactobacillus bulgaricus, Streptococcus thermophilus ir Bifidobacterium lactis – specializuotą probiotikų kultūrą, būdingą virškinimui ir reguliarumui. Remiantis Marina Eli 2006 m. Liepos mėn. Paskelbtu tyrimu, kurį paskelbė “Marina Eli”, “L. bulgaricus” ir “S. thermophilus” išgyveno per virškinimo traktavimą, priskiriantį padidėjusiam reguliarumui ir virškinimui. Dannon pažymi, kad kiekvienas 4-oz. Jogurto patiekalas, vartotojas gaus milijardus gyvų kultūrų.

Yoplait Original

“Yoplait Original” yra kliniškai įrodyta probiotikų, taip pat kalcio ir vitaminų A ir D, gamintojo nuomone. “Yoplait Original” turi keletą kultūrų, tačiau pagrindinis organizmas yra “Lactobacillus acidophilus”. Pasak Merilendo universiteto medicinos centro, tai dažniausiai naudojamas probiotikas. Tai padeda formuoti medžiagas, kurios jūsų žarnyne “nesiderina” link blogų bakterijų, dėl kurių gali susirgti. Lactobacillus acidophilus gali užkirsti kelią viduriavimui, pagerinti laktozės toleranciją ir gydyti uždegiminę žarnyno ligą. Kiekvienoje “Yoplait Original” porcijoje yra apie 170 kalorijų. Jis yra prieinamas daugiau kaip 20 skirtingų skonių.

Stonyfield

“Stonyfield” jogurtas yra sertifikuotas organinis, tai reiškia, kad gamintojas nenaudoja antibiotikų, pesticidų, herbicidų ar cheminių priemonių, kad įsigytų savo produktą pagal JAV maisto ir vaistų administravimo standartus ekologiško ženklinimo. “Stonyfield” turi išskirtines šešias gyvas aktyviosios kultūros probiotikų mišinius: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Bifidus, Lactobacillus casei ir Lactobacillus. Kaip lactobacillus šeimos dalis, L. acidophilus, L. casei ir L. rhamnosus padeda reguliuoti virškinamąjį traktą. Stonyfield jogurtas yra įvairių rūšių skonio, įskaitant prancūzų vanilės, braškių granatų, aviečių, pagrindinių kalkių ir persikų, be kitų.