Jogos pratimai ryškiems žiūrovams

Švelnus žuvies veidas

Joga gerina kraujo tėkmę, stiprina raumenis ir padidina lankstumą. Veido joga pabrėžia pozus, kurie nukreipia dėmesį į veidą, žandikaulį ir kaklą. Pasak L.A. Times straipsnio “Ar gali joga išsaugoti veidą?” Veido veido joga gali paskatinti deguonies srautą į veido, žandikaulio ir kaklo raumenis, kad padėtų sklandžiai ir sugriežtinti odą. Nuolatinis atsidavimas veido jogos režimui tonas kaklo ir žandikaulių, kad labiau pastebimas jauna linija.

Trikampis Pose

Ši veido jogos poza užsiima skruostų, žandikaulių ir kaklo raumenimis. Vykdant šią poziciją svarbu išlaikyti tinkamą kvėpavimą ir vertikalę padėtį. Atsipalaiduokite kaklą ir sėdėkite vertikaliai per pečius per klubus. Įkvėpkite ir šypkite taip, kaip galite. Laikydami šypseną, iškvėpkite ir pūkuokite lūpas kartu, kai čiulpiate savo skruostus. Būkite atsargūs, kad nekliudytumėte savo skruostų. Pakartokite seką 10-12 kartų.

Panaši žuvų pusė

Ši tradicinė jogos pora veikia visą kūną ir įtraukia kaklą ir žandikaulį. Norint gauti geriausią naudą iš šio pratybų jūsų žandikaulio, laikykitės tinkamos formos, atkreipdami dėmesį į savo galvos vietą. Pradėkite šį pratimą, stovintį prie kojų platesniu už pečių plotį. Pasukite savo kairę koją šiek tiek į dešinę ir dešinę pėdą, esant 90 laipsnių kampui – jūsų kulniukai visada turėtų būti išlyginti. Išsiplėsk ir prailginkite liemenę per dešinę koją, lenkdamas nuo klubo, o ne ant kojos. Pasukite liemenį į kairę ir pasiekite iki galo, kulkšnies ar grindų. Įkvėpti ir išplėsti savo kairę ranką link lubų ir pasukti smaką į savo ranką. Laikykite šią poziciją nuo 30 sekundžių iki vienos minutės, tada lėtai paleiskite. Pakeiskite savo poziciją ir pakartokite priešingoje pusėje. Pakartokite šią seką 2-3 kartus.

Baby Bird

Ši sėdynė tvistą kelia ilgina ir sustiprina liemenį ir užsičiaudžia pečius, kaklą ir žandikaulį. Pradėkite šią padėtį sėdėti vertikaliai, kai jūsų keliai sulenkti ir kojos yra lygios grindims. Paslinkite savo kairę koją pagal savo dešinę koją ant klubo ir užlenkite kairę koją ant grindų. Padėkite dešinę koją per savo kairę koją šalia klubo. Jūsų dešinysis kelis nukreips link lubų. Lėtai įkvėpkite ir pasukite į dešinę pusę, paspausdami dešinę ranką ant grindų už tavęs ir kairiojo alkūnės į dešinį kelį. Pakelkite smakrą ir lėtai pasukite ir žiūrėkite už tavęs. Laikykite šią poziciją nuo 30 sekundžių iki vienos minutės. Atsukite pozą ir pakartokite priešingoje pusėje. Pakartokite visą seką 2-3 kartus.

Ši veido jogos poza pabrėžia žandikaulį ir kaklo raumenis. Pradėkite sėdėti vertikaliai ir atsipalaiduoti pečių žemyn nuo ausų. Įkvėpti ir pakelti smakro aukštį, nesukeliant galvos. Paspauskite liežuvį iki burnos stogo, lėtai pasukite galvą į dešinę ir pažiūrėkite į įstrižainę. Padarykite šią poziciją atgal į centrą ir lėtai pasukite galvą į kairę ir pažiūrėkite į įstrižainę. Grąžinkite galvą atgal į centrą ir pakartokite seka penkis-aštuonis kartus.