Jogos pratimai klubams ir užpakalis

Apžvalga

Didžiausios raumenų grupės žmogaus organizme yra apatiniame lūpose, įskaitant galakto ar sėdmenų raumenis, galingus raumenis klubams ir šlaunams. Kėdė, sėdimoji kampelis ir kupranugaris yra tarp daugelio jogos asanų, skirtų glutems ir klubams tvirtai uždengti, atidaryti klubus ir įpjauti raumenis šviežiu krauju ir deguonimi. Pabandykite šiuos pagrindinius kelius ir tada pridėkite Cobra, Locust, Big Toe, Upward Plank ir Upward Bow, siekdami stipraus gluteals ir klubų bei atverti klubo lanksčius.

Kėdė Pose

Stovėk ant savo kilimėlio ir leisk rankas pakabinti ant jūsų šonų. Pakelkite rankas ir laikykite juos tiesiai priešais save lenkdami kūną, tarsi sėdint kėdėje. Laikykite savo nugarą kiek įmanoma tiesesnę, o giliai į padėtį, kaip patogu. Jei esate ypač lankstus ir praktikuojamas, jūsų šlaunys sudaro 90 laipsnių kampą prie grindų. Laikykite šią poziciją 30 lėtai. Padidinkite šios pozos sunkumą ir iššūkį savo glutems, pakelkite kulniukus nuo grindų ir ištieskite rankas ant galvos.

Sėdimoji kampo padėtis

Po to, kai visiškai pašildote, sėdėti ant kilimėlio ir paskleiskite kojas kuo platesniu atstumu. Atsukę tiesiai į nugarą, atsukite į priekį nuo klubų, kad galėtumėte palikti savo kaktą ant grindų. Pasivaikščiokite pirštais rankomis ir laikykite šį statinį ruožą lėtai 30 kartų. Palaipsniui ištraukite iš striukės, kartu traukite savo ištiesusias kojas. Poilsis akimirksniu prieš pakartojant pozą. Paskirstykite sėdintį kampą, ištiesdami savo liemenį per kiekvieną koją, tuo pačiu išlaikydami abiejų kojų pločius.

Camel Pose

Kelio ant kilimėlio su keliais blauzdikaulio pločio. Padėkite rankas ant klubų, palmių, tvirtai laikančių jūsų galaktikų raumenis. Nuleiskite savo galvos atgal nugarę savo klubus šiek tiek į priekį. Leiskite nugarai sekti galvą ir nulenkti į nugarą. Laikykite rankas ant klubų. Norėdami, kad Camel būtų sunkiau, perkelkite rankas, kad galėtumėte suvokti savo kulkšnių nugarą. Dirbkite laikydami požymį lėtai 30 kartų. Iškelkite Camel lėtai ir atlikite priešingą lenkimą į priekį, kad atlaisvintumėte ant nugaros susidėvėjusį slėgį kupranugariai. Pakartokite seką vieną kartą. Camel posture stiprina ir tonizuoja keturkampių raumenis šlaunų priekyje, taip pat savo klubus ir užpakalis.