Jogos pozicijos geros migrenos

Apžvalga

Joga gali padėti sumažinti migrenos dažnį. Migrena yra skausminga, lėtinės galvos skausmas, kuris gali trukti bet kur nuo kelių valandų iki kelių dienų. Migrenos priežastys skiriasi priklausomai nuo individo, tačiau kai kuriems iš jų stresas gali sukelti. Joga veiksmingiausia kaip prevencinė priemonė, nes judėjimas, ypač inversijos, gali pabloginti migreną. Migrenos metu geriausi dalykai yra atkuriamieji pozai, kurie leidžia organizmui pailsėti ir ramiai miegoti. Visi atkuriamieji siūlai gali būti padaryti ant lovos ar grindų.

Prevencinė pora – plataus poslinkio poslinkis

Sėdėkite kojomis, vienos kojos ilgiu. Sulenkite nugarą į klubus ir padėkite delnus ant grindų. Paleiskite galvos viršūnę ant grindų ir atsipalaiduokite. Jei negalite pasiekti grindų, galite nulenkti galvą ant kėdės arba sulenkti kelius, kad padėtų ruožui. Laikykite pozą nuo 10 iki 20 sekundžių.

Prevencinė pora – šlaunikauliai

Pradėkite nuo savo rankų ir kelių, rankas tiesiai po pečiais. Pakelkite klubus link lubų taip, kad jūsų kūnas būtų apverstas V. Paspauskite abu kulniukai ir delnus iš rankų į grindis. Laikykite pozą 10-20 sekundžių, tada atleiskite atgal į rankas ir kelius. Jei norite, pakartokite.

Prevencinė pora – išplėstinė šuniukų pora

Pradėkite nuo savo rankų ir kelių, ištieskite rankas į priekį ir nuleiskite kaktą prie grindų. Jūsų klubai turėtų būti ore, o jūsų nugaroje turėtų būti nedidelis arkas. Laikykite pozą 10-20 sekundžių, tada atleiskite atgal į rankas ir kelius. Jei norite, pakartokite.

Atkuriamoji pora – kojos aukštyn ant sienos

Atsigulkite ant šono, maždaug 5 colių nuo sienos, savo klubus nukreipkite į sieną. Pasukite ant nugaros ir prailginkite kojas iki sienos. Jums turėtų būti suteikta galimybė atsipalaiduoti ir kojos turi būti vertikalios be jokių pastangų. Jei ne, tada sureguliuokite savo poziciją, kol jūsų kojos išliks savo vietoje. Jei reikia, palaikykite savo kaklą pagalvimi arba suvyniokite dviem sulankstytais antklodžiais po apatine nugara. Palaikykite savo rankas prie savo šonų ar pilvo. Uždenkite savo akis vakuuminiu suspaudimu arba akių pagalve. Atsipalaiduokite į pozą iki 10 minučių. Norėdami išlaisvinti, nusileiskite į šoną ir atsistokite.

Sėdėkitės savo kojomis ir ištraukite kojines pėdas, padarydami deimantinę formą savo kojomis. Palaikykite savo kelius su pagalvėmis, jei ruožas yra per intensyvus. Atsigulkite ir pailsėkite rankas ant pilvo. Uždenkite savo akis vakuuminiu suspaudimu arba akių pagalve. Jei reikia, palaikykite kaklą ir nugarą su pagalvėmis. Atsipalaiduokite į pozą iki 10 minučių.

Atsigulkite ant nugaros, prailgę kojas, o tavo rankos atsipalaidavę tavo šonuose. Jei reikia, palaikykite apatinę nugaros dalį ir kaklą su pagalvėmis. Uždenkite savo akis vakuuminiu suspaudimu arba akių pagalve. Atsipalaiduokite į pozą iki 10 minučių.

Atkuriamoji puse – pasukimas sujungtas kampas

Restorative Pose – Corpse Pose