Joga apatinės nugaros dalies artrito ligos atveju

Apžvalga

Įvairios artrito formos gali sukelti skausmą apatinėje nugaros dalyje. Pratimai dažnai yra svarbi viso gydymo plano dalis. Joga siūlo švelnų pratimų formą kartu su streso ir nerimo valdymo būdais, kurie gali apsunkinti nugaros skausmą. Jogos pratimai gali padėti sumažinti nugaros skausmą ir standumą bei pagerinti lankstumą. Jei jaučiate nugaros skausmą, prieš pradėdami jogos programą kreipkitės į savo sveikatos priežiūros specialistą.

Kačių ir karvės pose

Kai skauda jūsų apatinė nugaros dalis, galbūt nenorite ją perkelti, tačiau švelnus judėjimas gali iš tikrųjų pagerinti jūsų nugaros skausmus. Tai galima padaryti su katės ir karvės padu. Pradėk pozą ant rankų ir kelio. Įkvėpkite ir nugaros, kaip katė. Tada išsiplaukite ir žemyn į pradinę padėtį arba šiek tiek išlenktas. Grįžkite atgal ir lėtai aštuoniasdešimt 12 kartų. Tikslas – lėtai judėti apatinėje nugaros dalyje ir pasiekti skausmo lygį, siekiant pagerinti judesio spektrą.

Kojos ir rankos keltuvai

Jei jūsų nugaros raumenys stipriai sumažina spaudimą ant stuburo ir gali sumažinti nugaros skausmą. Kai kurie linkę pratybas, atliekamas joga, gali nukreipti į šią sritį. Pradėkite gulėti ant skrandžio, rankas ištiesti virš galvos, delnus žemyn. Priveržkite pilvo ir sėdmenų raumenis. Pakelkite tik savo dešinę ranką ir alkūnę nuo žemės. Laikydami savo alkį į ausį, laikykitės savo rankos. Laikykite keletą gilių įkvėpimų, tada lėtai žemyn nusileiskite. Pakartokite kairę koją ir kelius, laikydami kelio tiesiai. Žemyn lėtai. Atlikite tą patį su kairiuoju ir dešiniuoju kojomis. Jei jūsų apatinė nugaros dalis yra jautri, pabandykite patalpinti pagalvę pagal savo klubus, kad nugarai nepaslinktų.

Spinalinė Tvist

Smaigalio tvisto ruožas yra švelni laikysena, padedanti apatinei nugaros daliai atsipalaiduoti. Atsigulkite ant nugaros, sulenkite kelius ir nulenkite kojas. Išmeskite rankas į apačią, palmėmis į viršų. Nuleiskite abu kelius į vieną pusę ir laikykite keletą gilių įkvėpimų. Su kiekvienu iškvėrimu susitelkite į apatinę nugaros dalį. Kartokite iš kitos pusės. Norėdami pagilinti šį ruožą, kirsti dešinį kelį per kairįjį kelį ir nuleiskite kojas į kairę. Išeik iš lėto ir pakartokite kairiuoju keliu ant viršaus.

Hip stretch

Jei jūsų klubai yra griežti, jie gali traukti nugarą ir sukelti skausmą. Norėdami ištempti klubus, gulėkite ant nugaros, sulenkite kelius ir pėdas pastumkite. Palikite dešinįjį kulkšnies kaulą kairiuoju keliu ir švelniai paspauskite dešinįjį kelį atidarytą. Gilesnio ruožo metu pakelkite kairę koją nuo grindų ir laikykite už kairiojo kelio arba apvyniokite rankšluostį kairiuoju keliu ir laikykite Baigiasi. Paimkite keletą lėtų gilių įkvėpimų ir atkreipkite dėmesį į atpalaiduojančią apatinę nugarą ir klubus. Kartokite kitoje pusėje.