Jaunystės veikla atleidimui

Apžvalga

Tokios sąvokos kaip atleidimas jaunimui mokymas gali būti sudėtingas. “Išlaisvinimas iš pykčio” ir “judėjimas pirmyn” yra abstrakčios idėjos vaikams, kai jie neturi realaus gyvenimo patirties, su kuria jie gali prisidėti. Tačiau vaikai turi suvokti svarbų gyvenimo įgūdį, norint atleisti kitus, nes tęsdami skriaudimus sulaiko jus nuo jūsų gyvybingumo ir savo užuojautos. Apsvarstykite galimybę pasinaudoti praktine veikla, kad jauniems žmonėms pristatytų atleidimo temą. Menai ir amatai, vaidmenų žaidimai ir žurnalistika yra kūrybingi būdai padėti vaikams nustatyti jų jausmus. Jie taip pat suteikia jaunimui daugiau konkrečios idėjos, kaip atleidimas gali atrodyti kaip skausmingos patirties.

Skits ir vaidmenis

Mažieji vaikai dažnai mėgsta apsimesti, o rotacijos – tai įdomus būdas jiems atleisti. “Humanity Quest” svetainė siūlo įrašyti scenarijų sąrašą ir veikti su vaiku. Suteik jam galimybę atlikti vaidmenį abiejose atleidimo pusėse. Pavyzdžiui, pateikite situaciją, kai draugas sulaužė jūsų jaunuolio žaislą ir ištirti jausmus, susijusius su šia situacija. Padėkite vaikui galvoti apie tai, kaip jo draugas gali jaustis kaip asmuo, kuriam reikia gailestingumo ir atleidimo, ir pateikti keletą skirtingų frazių, kurias jis galėtų naudoti atleidimui – “Gerai, aš jums atleisk”. Arba “Aš žinau, kad tai buvo nelaimingas atsitikimas. Gerai.” Vaidmenų vaidinimas yra geras būdas pasiruošti įvairioms situacijoms.

Koliažai

Pagal “Humanity Quest” svetainę, koliažų kūrimas yra dar viena veikla, kurią galite naudoti mokyti vaikus atleidimo pagrindu. Suteikite savo vaikui didelį popieriaus lapą, pieštukus, žymenis, žirkles, klijus ir senų žurnalų ar laikraščių krūvą. Išskirkite nuotraukų asortimentą kartu. Ar jos iškirpkite nuotraukas, kurios atspindi įvairias emocijas, įskaitant pykčio, liūdesio, nepatogumo ir baimės, ir pažymėkite juos. Paaiškinkite jai, kaip žmogus atrodo, kai ji yra sužeista ar nusiminusi. Kitas, kad ji iškirptų nuotraukas, kurios atspindi laimę, ramybę, pasitenkinimą ir džiaugsmą. Įdėkite juos kartu su pirmuoju nuotraukų rinkiniu kaip pavyzdžius, kaip žmonės gali atrodyti, kai jie gali atleisti.

Žurnalistika

Kitas gera mokymosi atleidimo priemonė – žurnalas. Šis pratimas gali būti naudingas vyresniems vaikams, tačiau tai naudinga ir mažiems vaikams. Suteikite savo vaikui užrašų knygelę, kad įrašytumėte patirtį, kurią jis turėjo, kad būtų galima atleisti. Skatinkite jį būti tokia specifine, kokia jis gali, aprašydamas įvykį, kaip jis jaučia apie tai tuo metu ir kaip jis jaučia apie tai dabar. Kai jūs susidursite su jais, lengviau leisti blogus jausmus. Psichologai nurodo šį procesą įrašyti savo jausmus ant popieriaus kaip “psichinę valymą”. Nepakankami jausmai gali pablogėti. Žurnalistika yra geras būdas ištirti jūsų emocijas, nesirūpinantis teisingumu ar pasekmėmis.