Jaunimo vėliavos futbolo instruktavimas patarimai

Apžvalga

Paprastai jaunimo vėliavos futbolo komandose yra du ar trys standūs žaidėjai, nemažai vidutinių žaidėjų ir keletas entuziastingų, bet ne apdovanotų fiziniais sugebėjimais. Treneris gali pasisekinti, sukurdamas nusikaltimą, kuris atitiktų jo žaidėjų sugebėjimus, ir mokydamas savo gynybininkus savo konkrečias pareigas ir kaip žaisti kaip vienetą. Jaunimo futbolas yra augimo patirtis, o treneris turi užtikrinti, kad praktika būtų organizuota ir informatyvi.

Futbolo klasė

Treneris turėtų organizuoti reguliarius posėdžius, kad galėtų aptarti žaidimą ir įsitikinti, ar žaidėjai žino, kokia yra kaltinimo linija, kas atsiranda iš išorės ir skirtumas tarp gero žaidimo ir rezultato, dėl kurio bausmė. Jaunimo futbolo trenerio darbas yra mokyti futbolo pagrindus, tai yra supažindinti žaidėjus su taisyklėmis ir aptarti, kaip šis žaidimas yra žaidžiamas.

Pagrindinis nusikaltimas

Jaunimo vėliavos futbolo pažeidimas reikalauja trijų pagrindinių pjesių: šaudymo, viduriniosios grandies ir praeities žaidimų. Sweep yra veikiantis žaidimas, kurį galima paskambinti į dešinę ar kairę lauko pusę, vidurinis paleidimas gali būti vadinamas abiejose centro pusėse, o praeitieji žaislai gali būti vadinami dešiniąja arba kairiajame imtuve. Šios pjesės turėtų būti praktikuojamos prieš skirtingus gynybinius derinimus, kol laikas bus aiškus ir žaidėjai žinotų savo blokuojančias užduotis. Treneris gali užkirsti kelią veiksmingam nusikaltimui, išlaikant pjeses ir nesudėtingus žaidimus.

Gynybos nustatymas

Trys sritys, kuriose gynyba yra pažeidžiama, yra galuose, viduryje ir gale, kur ilgas praeitis yra grėsmė. Treneris turėtų priskirti komandos geriausius sportininkus, kad galėtų žaisti gynybines galines pozicijas, stipriausią komandos žaidėją, kaip nosies apsaugą ir greičiausiai žaidėją roverio atgal. Kiekvienoje praktikoje vykdykite vėliavų traukimo treniruotes, žaidėjai turi išmokti savo užduotis ir būdus patekti į rutulinį vežimėlį.