Jaunimo qb futbolo treniruotės

Apžvalga

Kai jūs vadovaujate savo komandai lauke iki pabaigos zonos, jūs norite būti žaidimo viršuje. Nesvarbu, ar esate NFL ar žaidžiate pirmuosius futbolo metus mokykloje, ar ketvirtuoju, turite pateikti pavyzdį, o vienas iš būdų užtikrinti kompetenciją šioje srityje – tai praktikuoti mokymus, pakartotinai.

Kelio sėjamosios

Visi kelių sąvaržų variantai yra skirti atskirti mesti judesį ir užtikrinti tinkamą mechaniką. Kelio sėjamosios padeda plėtoti riešą ir išmokti tinkamai išleisti. Pradėkite nuo abiejų kelių į žemę, o jūsų keturgalviai nusileidžia penkias kiemas. Įsitikinkite, kad žaidėjai pritraukia rutulį aukštyn per auksą abiem rankomis ant rutulio. Jūsų alkūnė turėtų vesti rankos judesius ir perdėti praeitimi. Atminkite, kad tikslas yra ne sunkiai mesti, bet dirbti tinkamai technika ir izoliuoti ranką. Atlikdami metas ant abiejų kelnių maždaug penkias minutes, atlikite tą patį gręžimą ant vieno kelio penkių minučių, o paskui dar penkis minutes atlikite gręžimą ant kito kelio.

Apskritimo gręžimas

Apskritimo gręžtuvas turi dirbti su mesti ant važiavimo. Tai paruošia žaidėjus išleidimui ir moko juos paliesti ir rutulį. Norėdami atlikti, žiedas žiede žaisdamas. Praėjus kelioms minutėms einant vienos krypties kryptimi, judėk kitoje žiedo pusėje žaisdami sugavimus. Žaidėjai turėtų būti maždaug 10 jardų atstumu šiame sėjime. Šio gręžimo raktas – nepamiršti, kad prieš pradedant mesti riešutai ir pečiai bus nukreipti į tikslą.

Aikštės išleidimas ir tolesnis gręžimas

Šis gręžtuvas pabrėžia tolesnę veiklą ir moko išlyginti ir tinkamai išleidimo tašką. Ar žaidėjai stovi 5- 7 metrai vienas nuo kito, o pečiai yra tarpusavyje kvadratu. Kai žaidėjas praleido žaidimą, būtinai atlikite ir reguliariai pasukite klubus.

Drop Drill

Sulankstomas lašelis moko žaidėjams tinkamą trijų etapų, penkių ir septynių žingsnių lašus. Tai padeda sumažinti svorį ir tinkamai paskirstyti svorį. Žaidėjai pradės, nufotografuojant ir atlikdami trijų žingsnių palikimą, grįždami nulenkiant pėdą, kirstydami priešais su nejudančia pėda ant antrojo žingsnio ir galiausiai grįšdami atgal ir pasodindami mesti snukį. Tas pats lašėjimo stilius yra naudojamas penkiems ir septynioms pakopoms. Po kelių pakartojimų, kad įvaldysite pėsčiomis, pradėkite įtraukti metimas į sėjimus. Trijų pakopų lašai yra trumpesni, greičiau mesti, penki žingsniai tarpiniam gyliui ir maršrutams, o septyni žingsniai – gilesnėms ar lėtesniam maršrutų kūrimui.