Jaunimo futbolo gynybinės baigimo treniruotės

Apžvalga

Jaunimo futbolui nereikia nerimauti dėl sudėtingų nusikalstamų veikų. Jaunojo futbolo gynybinio darbo tikslas paprastai apima įžeidžiančią žaidimo veiklą ir atkreipia žaidimą į vidų. Bet kuriuo metu, kai kamuolys nukreipiamas už įžeidžiančios kovos ribų, gynybinis galas turi sugebėti išveikti bloką ir atlikti žaidimą.

Nugalėti blokus

Nesvarbu, ar naudojate keturkampį priekį, ar penkių menčių priekį, gynybiniai galai yra atsakingi už izoliavimą, o tai reiškia, kad niekas, paleidęs kamuolį, negali patekti už jų ribų. Norėdami tobulinti šį įgūdį, turite gynybinį smūgį išpuolio įžeidžiančio meistro išorės pečių. Jo rankos turėtų eiti į išorę pečių ir žandikaulių kovos jį kontroliuoti. Negalima turėti gynybinio pabaigos skubėjimo lauko, nes tai palieka pernelyg daug erdvės viduje, kad vėl galėtų eiti. Vietoj to, pasibaigus nusikaltimų lentelei, galinė praktika turi būti užrakinta, kad būtų galima kontroliuoti kovą. Kai jis mato rutulinį vežimėlį, jis turi mesti ginklą į vidų ir eiti į žaidimą.

Dviguba komanda drill

Jaunimo futbolui dauguma komandų kovoja su dvigubomis komandomis, kai žaidžia šaškės. Kovos ir trumpas galas dvigubai užbaigs, kad patektų į gynybos išorę. Išmokyk savo pabaigą, kaip nugalėti dvigubą komandą. Jis niekada neturėtų bandyti eiti aplink blokatorius. Išrinkite jį iš išorės pečių, kurios yra gana įtemptos. Kai abu blokatoriai prie jo ateina, pabaiga turi stengtis vairuoti pėdą tarp blokatorių ir pasukti klubus, kad jis būtų liesas ir slysta tarp linemen. Kai jie savo pečius paverčia link vienas kito, galas laimėjo. Kartais sėjant, pabaiga pabandys peržengti ir nesugebės. Jei taip atsitiks, pabaiga turi eiti į žemę, traukiant abiem kojomis žemyn ant jo viršaus, kad būtų sukurta krūva angoje.

Praeiti skubėti

Jauni galai turi tik du judesius pravažiuojant. Pasibaigus vienkartiniam skrendimui gręžtuvui arba priešais stovintį manekeną, galinis smūgis turi būti prie peties. Jis turėtų važiuoti aukštyn, pasisukdamas į kovą ir panardydamas jo vidinę pečių dalį, ištiesdamas savo vidinę ranką per kovos pažastis, tuo pačiu kreivuodamas į gynėją. Kai jis padarys šį veiksmą keletą kartų, ginklas pradės skubėti, kad jį išjungtų. Pabaigoje keturi žingsniai turėtų pakilti aukštyn, tada augti ant jo išorinės kojos ir paleisti viduje atsitraukiančių ginklų, panardydami išorinį pečių ir išskleisdami vidinę kovos dalį.