Jaunimo beisbolo treniruotės

Apžvalga

Jaunimo beisbolo sporto srityje lygos ir organizacijos nori atlikti jaunų žaidėjų įgūdžių vertinimus, kol jie bus komandose. Šie įgūdžių įvertinimai (arba tyrimai) gali nustatyti, kiek vaikų yra, ar jie turi įgūdžius, kad apsisaugotų nuo nuovargio ar šlaito. Tyrimo treniruotės apima pataikymą, lauką, metimą ir bėgimą.

Lauko gręžimas

Jei norite nuspręsti, ar vaikas gali nusileisti ritulį, jis turi palikti penkis žemės kamuolius ir tris skrajutes. Daugeliu atvejų laukiniai gręžtuvai atliekami vasario ir kovo mėn. Žiemos mėnesiais. Dėl to tuos treniruotes tu gali atlikti patalpose. Iš lauko beisbolo salonų uždengimas iš tiesų yra lengvesnis jaunuoliui, nes sporto aikštelėje nėra blogų apynių. Skrendančius rutulius gali ištempti ar išmesti jaunikliui. Kiekvienam jaunuoliui suteikiama 1-5 laipsnio kategorija, o 5 – didžiausias balas.

Mesti ir pitching gręžimo

Matavimo gręžtuvas paprastai atliekamas kartu su lauko gręžtuvu. Po to, kai kiekvienas žemės kamuolys yra užfiksuotas, žaidėjas prašomas išmesti kamuolį į 40-50 pėdų atstumu esantį “fielder”. Žaidėjas yra vertinamas pagal jo mesti tikslumą ir stiprumą. Vėliau bandyme žaidėjas turi parodyti savo įgūdžius. Patalpų piliakalnis yra naudojamas pelkės modeliavimui jaunimo beisbolo žaidimuose. Kateris yra pastatytas 45 pėdų atstumu, o žaidėjui prašoma išmesti penkis aikštės. Ji vertinama pagal tikslumą, greitį ir teisingumą.

Batviršio gręžtuvas

Žaidėjo spuogų gebėjimas vertinamas dėl 10 sūpuoklių, paimtų vatos spintelėje. Vietoj to, kad tik įeitų į narvą be šildymo, žaidėjai sumušdavo ant pagrindinių kamuolių ant vatinimo tee ir “Wiffle” kamuoliukuose prieš įsitraukdami į narvą. Tuomet tešla smūgis kamuolius. “Batters” yra vertinami dėl jų gebėjimo susisiekti ir šokinėti dėl galios, taip pat jų formos.

Važiavimo gręžtuvas

Svarbu žinoti savo žaidėjų greitį. Greitis padeda aikštės žaidėjui nugalėti kamuolį lauke ir paleisti bazes. Treniruokis 30 savaičių žaidėjams padeda treneriams ir vadovams įvertinti žaidėjų bendrą greitį. Bendras žaidėjo greitis gali neatspindėti žaidėjo sugebėjimų paleisti bazes, daugiausia remiantis beisbolo žiniomis, instinktais ir pasitikėjimu. Vis dėlto, jei žaidėjas turi tas savybes, greitis padeda jiems tapti geresniais žaidėjais.