Jaunimo beisbolo šiltinimo treniruotės

Apžvalga

Kai tai žaidimo laikas, jūs norite įsitikinti, kad visi jūsų žaidėjai kiekvienoje pozicijoje yra atsipalaidavę ir pasirengę paimti lauką – tai ten, kur yra įšilimo treniruotės. Be kraujo tekėjimo, šildymo treniruotės padeda jūsų žaidėjams Sutelkti dėmesį į žaidimo pagrindus prieš pat pirmąjį žingsnį.

Čiulptuko šildymo ratai

Už savo ąsotį, labai svarbu, kad jo ranka būtų sušilta, kol jis eis į piliakalnį. Vis dėlto, kai jis išmeta praktiką, ribos žaidimo metu gali mesti rutulių skaičių. Vietoj to pabandykite sušilti apskritimai. Ar jūsų ėdalas stovi su kojomis daugiau nei pečių plotis. Laikydamas 5 svarų sterlingų hantelį savo pitching rankoje, jis turi pasislinkti ties juosmeniu, leidžiant jo pitching rankos pakabinti laisvas. Tada jis turėtų pagaminti didelius apskritimus savo pitching rankos, 10 didžiųjų apskritimų pagal laikrodžio rodyklę, o tada 10 prieš laikrodžio rodyklę. Nors vis dar pasviręs, pakelkite svorį virš galvos ir 10 kartų pasukite jį kojomis. Galiausiai pakelkite svorį pusėje priešais jo kūną užbaigdami šildymo sėją.

Aplink pasaulį “Infield Drills”

Jūsų laukia protingai pasiruošę žaisti gynybą, tik kelias minutes sušilti, tačiau tai gali padėti jiems išlaikyti žaidimo laiką. Ar jūsų pradiniai žaidėjai eina į savo lauko vietas, išskyrus krūvą. Pasukite rutulį į antrąjį basemaną, kuris tada išmeta jį trečiajam bosininkui. Jis išmetė jį pirmajam basemanui, kuris iš karto jį išmeta gaudytojui. Gaudytojas tada išmeta jį į treniruoklius, kurie lašina kamuolį. Atlikite šį treniruotę keletą kartų, tada persijunkite ir paspauskite kamuoliuką trečiajam bosininkui, kuris pradeda rinktis “aplink ragą”. Trečiasis bosistas perkelia į antrąjį bosininką, kuris įmetė į pirmąjį bosininką, kuris jį išmeta Gaudytojas. Kamuolys tęsiasi po kelias eiles, kol žaidėjai sušildomi. Ar žaidėjai sutelkti dėmesį į tinkamą formą ir tikslias metimus.

Bucket Drill

Ši gręžimo sistema padės jūsų žaidėjų širdis pumpuoti ir kraują, kad padėtų jiems sušilti prieš žaidimą. Vienu žaidėju pirmojoje bazėje su kibiru ir visiems kitiems žaidėjams, esantiems treniruočių pozicijoje, į lauką išsidėstęs vienas failas. Pasiekite pirmąjį žaidėją, kuris yra lygiagrečiai, ir jį greitai išmeskite kamuolį į pirmąją bazę, lyg jis bandytų išmesti bėgikį. Kai pirmasis baseman užfiksuos kamuolį, jį nuneškite į kibirą ir eik į trumpesnę liniją. Ar treniruokliai, kurie tiesiog pateko į pirmąją bazę, sugauti kitą rutulį. Pakartokite sėjamąją, kol visi žaidėjai per eilę bent kelis kartus.