Jaunimo beisbolo gaudyklės grąžtai

Blokavimas be rutulio

Lauko pozicija yra fiziškai ir psichiškai reikalinga suaugusiesiems. Jaunam žaidėjui gaudyti gali būti didžiulė užduotis, išskyrus tuos atvejus, kai žaidėjas vysto pagrindinius pozicijos įgūdžius. Iš mokymosi užblokuoti rutulį į purvą, išlipti iš pritūpęs ir šaudyti kamuoliuką į antrąją bazę, meistriškumo įgijimas turi būti išmokytas anksti pasikartojant ir gręžiant praktikoje.

Ledo ritulys

Vienas pagrindinių pagrindų, kuriuos pirmiausia reikia išmokti žaisdami, yra tai, kaip užblokuoti kamuolį. Tačiau prieš bandant užblokuoti rutulį, žaidėjas turi išmokti tinkamą formą. Ar jaunasis gyvūnas tvirtai laikosi už plokštelės, o treneris sako, kad, norint sustabdyti rutulį, jis turi pakilti ar pakilti.

Mesti namus

Ši treniruotė turi būti atlikta po to, kai jaunas gaudytojas išmoko tinkamą blokavimo techniką be kampo. Ar pilotas pritūpęs prie plokštelės prikabins visą pavarą, nuleiskite vieną kūgį iš abiejų gaudyklės pusių, prilygsta abiejų tuščių dėžių pločiui ir turėkite trenerį ant vieno kelio 20-30 pėdų priešais jį su kamuoliuku. Treneris turėtų mesti rutulius atsitiktinėse vietose tarp spurgų, kai kuriose yra purvuose ir kai kuriuose ore. Mesti 20 kamuoliukų ir suskaičiuokite, kiek tikslų leidžiama.

Mesti į antrą

Daugumoje jaunimo lygų draudžiama pjauti plokštę, kol jis turi kamuolį. Kateris turi žinoti, kur jis turėtų stovėti, priklausomai nuo to, iš kurio kamuolys ruošiasi. Naudodamiesi visais žaidėjų laukais, praktikuoti kamuolius iš visų lauko krypčių, įskaitant lauką, ir tada pažymėti būsimą bėgikį ant plokštės. Gaudytojas visada turėtų palikti kaukę saugiai ir išlaikyti žemą svorio centrą, kad galėtų pasinaudoti svertu.

Flinch ir Blink

Ši sėjamoji reikalauja antrosios basemano arba treniruoklių, kad padengtumėte antrą vietą, ąsotis, kad mesti rutulius namuose ir visą pavarą už plokštės gaudyklę. Krūva išmėgins kamuoliukus gaudytojui iš ruožo, o gaudytojas sugrįš ir mesti kamuoliuką į antrą bazę bandydamas išprotėti bėgikį. Stresas greitai atsikratydamas kamuolio prisiima papildomą žingsnį, kad kamuolys būtų kuo greitesnis. Naudokitės chronometru, norėdami matuoti laiką nuo to momento, kai pikis trenkiasi gaudyklės pirštui, kai antrojo pagrindo fielderis gaudo metimą.

Ši sėjamoji reikalauja, kad pilotai būtų užpakalinė pavara už namų plokštės, treniruotės dėžutėje su šikšnosparniu ir dar vienas treniruoklis ant vieno kelio 15-25 pėdų prieš gaudyklę. Šio gręžimo tikslas – išmokyti jaunąjį gaudytoją nenusigrėsti ir nejudėti, kai jo veidas pritraukia rutulį. Jei norite pradėti, trenerio lobus rutuliai turi būti nuslopinti prie gaudyklės kaukės, o gaudytojas palaiko rankas už nugaros. Tada gyvatvorių kūjis nuves į priekį, o čiulptuko mesti rutulius įprastu greičiu, siekdamas sugauti kaukę. Ar treneris, esantis tortos dėžėje, sūpynės ir praleidžia kiekvieną žingsnį.