Be kalorijų gaivieji gėrimai

Apžvalga

Pagal JAV Robert Foster knygą “Coca-Globalization” Jungtinėse Amerikos Valstijose pasirodė nulinės kalorijos gaiviųjų gėrimų rinkodara. Nulinio kaloringo gaivieji gėrimai neturi cukraus, tačiau vietoj to, kad išlaikytų skonį, jie naudoja alternatyvius nulinio kaloringumo saldiklius. Yra keletas laisvų gėrimų.

“Pepsi Max”

“Pepsi Max” yra be cukraus, 0 kalorijų gaiviųjų gėrimų, pirmasis iš jų 2007 m., Pagal Joe Collier savo straipsnyje “Pepsi vyriausiasis prognozuoja sudėtingus metus”, paskelbtą Atlanta žurnale-Konstitucija. Be to, kad jis yra 0 kalorijų, jis taip pat yra be angliavandenių ir infuzijos ženšeniu, sako Aleksas Lluchas savo knygoje “Pilnas kalorijų, riebalų ir angliavandenių skaitiklis”. Lluch teigia, kad “Pepsi Max” sudėtyje yra tik 25 mg natrio Už 8 oz. Aptarnavimas. Jo saldiklis yra aspartamas, kuris prieštaringai veikia maisto pramonėje. Amerikos vėžio draugija praneša, kad įrodymų, kad aspartamas nėra vėžį sukeliantis agentas, nėra įrodymų ar nuorodų. Papildomos sudėtinės dalys yra gazuotas vanduo, fosforo rūgštis, citrinų rūgštis ir kitos kvapiosios medžiagos bei konservantai.

“Coca-Cola Zero”

Panašus į “Pepsi Max”, “Coca-Cola Zero” yra 0 kalorijų gaiviųjų gėrimų, esančių visoje JAV. Jame yra 40 mg natrio 12 oz. “Lluch” teigimu, jis neturi cukraus, riebalų, angliavandenių, cholesterolio, kalio ar vitaminų. Jis turi skirtingus ingredientus priklausomai nuo regiono, tačiau visi aspartamas naudojamas kaip saldiklis. Jungtinėse Amerikos Valstijose ingredientai yra kalio citratas ir benzoatas, gazuotas vanduo, karamelinis dažymas, natūralūs aromatai, kofeinas, kalcio acesulfamas ir fosforo rūgštis, praneša Lluch.

Sprite Zero

“Sprite Zero” yra Coca-Cola kompanijos produktas, kuris Coca-Cola taip pat platina nulį. Tai nėra tamsi soda, bet vietoj jos yra citrina-kalkių skonio. Pasak Llucho, “Sprite Zero” sudėtyje yra 65 mg natrio ir 75 mg aspartamo per 8 oz. Aptarnavimas. Pasak Barry Vackerio knygoje “Nulinės sąlygos”, didelė “Coca-Cola” nulinių produktų sėkmės dalis iš dalies priklauso nuo rinkodaros kampanijų tiems, kurie yra svorio ir kalorijų sąmonės. Nepaisant to, sako Vackeris, dirbtinio saldiklio aspartamo naudojimas neigiamai veikia apeliaciją.